NMK - Størst og best innen motorsport!
   
Tekststørrelse

Toppbanner

HOVEDSTYRET NMK GARDERMOEN

Filter
Vis nr. 
Navn Stilling Mobil
Adresse til NMK Gardermoen Kontaktadresse
Epostadresse til NMK Gardermoen Kontaktadresse
Johnny Gravseth Leder Hovedstyret 90139817
Øyvind Sletli Nestleder Hovedstyret 46853963
Martin Erdmann Leder MX 99543237
Tormod Karlstad Leder Bil 90936916
Sebastian Erdmann Styremedlem 48252816
Hanne Rud Styremedlem 91875708
Bente Karlstad Varamedlem 41210071
Torgeir Sundby Varamedlem 95474467
Webmaster Webmaster 90048475

facebook

Samarbeidspartnere

 

grasrotandelen logo.bmp

 

Norsk bilsport
  • Følgende isbaner er godkjente. Utover banegodkjenning vil det kreves en arrangørlisens som er utstedt til en godkjent klubb eller avdeling.... Innlegget...

  • To nye medarbeidere er på plass i NBFs sekretariat fra nyttår. Sponsor- og Markedssjef Glenn Løvberg og resepsjonist Lisbeth Silkoset.... Innlegget...

  • Drammenseren Anders Grøndal og kartleser Roger Eilertsen var helt overlegne i 2018 sesongens første løp Romjulsrally i teamets Ford Fiesta... Innlegget...

  • Et av verdens største talenter innen bilsport er Oliver Solberg. 16-åringen er allerede en utøver som leverer internasjonale topprestasjoner både... Innlegget...

  • Norges Bilsportforund ønsker førere, tillitsvalgte, funksjonærer og alle andre bilsportvenner en riktig GOD JUL. NBFs sekretariat har følgende åpningstider i... Innlegget...

  • Terminliste NM Supercar 21.-22. april NMK Grenland (RallyX) 5.-6. mai Høljes (RallyX) 26.-27. mai Indre Østfold Motorsport 23-24. juni NMK... Innlegget...

  • Fra 23. februar til 4. mars 2018 tar både den nordiske rallycrossserien RX2 On Ice og Team Verksted Vinterfestival turen... Innlegget...

  • Kartingseksjonen vedtok en endring av øvre aldersgrense i Mini til det året man fyller 12 år. Bakgrunnen for endringen er... Innlegget...

  •       Innlegget dukket først opp på Norsk bilsport.

  • Rallytalentet Ole Christian Veiby har fått tidenes julegave på forskudd. 21-åringen fra Kongsvinger har nemlig signert ny fabrikkontrakt med Skoda... Innlegget...

Hvem er online

Vi har 5 gjester her nå.

Aktiviteter

January 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Besøksteller

04268528
I dag
I går
Denne uka
Denne måneden
Siste måned
Alle dager
4
474
2087
10184
20149
4268528

Din IP 54.242.115.30
Dato: 2018-01-17 00:12:24